Mjøstreffen 2019 kl. 3-5
30.06.2019 16:31:44   Lismarken Åsheim Brumunddal Snertingdal Gjøvik & Bru. Vestre Toten Total 5 beste
Nr. Navn Skytterlag Klasse Poeng 1 (*) 1 Poeng 2 (*) 2 Poeng 3 (*) 3 Poeng 4 (*) 4 Poeng 5 (*) 5 Poeng 6 (*) 6 Poeng Tot. (*) Tot.
1 Ole Magnus Bakken Løiten  5 250 18 245 12 247 14 0 0 248 16 249 12 1239 72
2 Kim-André Aannestad Lund Jondalen  5 247 10 248 12 247 10 249 16 246 9 247 16 1238 64
3 Sindre Nordvik Løiten  5 246 10 246 12 246 9 244 11 250 14 246 13 1234 58
4 Trond Bergan Jondalen  5 246 12 248 9 246 17 0 0 249 11 244 8 1233 57
5 Ole Kristian Bryhn Røyken og Hurum  5 246 9 243 11 245 13 0 0 247 9 248 15 1229 57
6 Anne Ingeborg Sogn Øiom Randsfjord  5 245 9 244 7 245 9 248 9 245 13 246 13 1229 53
7 Dag Lien Løiten  5 248 13 245 12 246 9 245 10 245 8 243 10 1229 52
8 Bent Ove Bredal Løvåsen Trysil  5 244 10 247 11 245 13 0 0 243 10 247 9 1226 53
9 Peter Sørli Søgne  5 245 10 244 14 249 16 244 9 243 11 236 2 1225 60
10 Roger Ottosen Vestre Toten  5 245 8 245 8 242 11 244 11 242 13 248 13 1224 53
11 Erland Ødegård Tingelstad  5 243 6 242 10 240 6 244 10 247 10 244 10 1220 46
12 Tormod Bjørnødegaard Gjøvik og Brusveen  5 246 8 241 8 245 12 231 4 240 13 245 14 1217 55
13 Hans Framstad Skaare Tingelstad  5 238 6 246 8 238 11 239 7 244 11 243 8 1210 45
14 Morten Støen Randsfjord  5 241 7 243 8 243 9 240 9 241 6 242 8 1210 38
15 Jan-Eivind Skjæret Jordet og Tenaasen  5 241 6 240 13 238 8 241 7 243 9 242 6 1207 41
16 Håvard M. Ellefsen Byneset  4 239 5 242 5 235 9 242 10 241 7 242 6 1206 33
17 June Emilie Åsenden Vinstra  3 240 4 230 6 242 9 247 13 236 6 235 6 1200 38
18 Håkon Rognstad Byneset  5 240 8 241 7 237 9 237 8 240 12 241 10 1199 46
19 John Arild Knapp Vestre Toten  5 243 8 231 3 233 12 237 7 242 10 240 6 1195 43
20 Arne Erik Christophersen Lismarken  5 235 9 241 9 236 5 238 6 236 10 243 14 1194 44
21 Øyvind Bratli Viken (opland)  4 239 9 241 6 238 7 237 5 237 5 236 3 1192 32
22 Britt Nesteby Tynset  5 234 4 238 8 224 1 237 4 236 4 238 5 1183 25
23 Einar Furuset Lismarken  4 237 7 235 9 231 8 230 4 237 6 240 5 1180 35
24 Odd Ivar Sæther Blaker  4 240 6 230 3 228 3 238 4 236 6 222 3 1172 22
25 Pål Kristian Kværneng Løiten  4 230 6 230 7 240 6 233 6 232 6 233 4 1168 29
26 Sondre Strøm Hushagen Nannestad  4 213 5 234 3 233 3 232 4 228 8 234 5 1161 23
27 Per Olav Tangen Tingelstad  4 235 5 235 4 228 4 234 7 225 5 228 5 1160 25
28 Einar Myki Løiten  4 233 6 237 3 228 6 226 6 234 5 0 0 1158 26
29 Lena Amundsen Lismarken  4 233 6 229 4 225 2 232 5 234 4 0 0 1153 21
30 Anita Lundby Løiten  5 245 6 244 7 243 9 0 0 0 0 0 0 732 22
31 Svend Karlsen Askim  5 0 0 0 0 0 0 238 9 243 12 247 14 728 35
32 Ole Martin Engh Viken (opland)  5 241 5 243 5 244 9 0 0 0 0 0 0 728 19
33 Arne Fossmo Ringebu og Fåvang  5 0 0 0 0 0 0 244 10 241 7 242 9 727 26
34 Wenke Blien Flikka  5 0 0 0 0 0 0 242 8 246 9 237 10 725 27
35 Hilde Jægersborg Åsheim  5 0 0 244 12 238 7 0 0 241 9 0 0 723 28
36 Tommy Johansen Høland/Bjørkelangen  5 0 0 0 0 0 0 241 5 243 8 239 8 723 21
37 Amund Ødegård Tingelstad  5 0 0 0 0 0 0 237 3 239 10 244 12 720 25
38 Odd Ivar Pedersen Lang-Ree Elverum  5 240 8 241 7 237 7 0 0 0 0 0 0 718 22
39 Sverre Brovoll Oslo Østre  5 0 0 0 0 0 0 240 5 239 5 239 9 718 19
40 Per Johan Brekke Bjordal/Søreide  4 239 8 239 8 239 4 0 0 0 0 0 0 717 20
41 Sondre Dæhlen Gjøvik og Brusveen  4 0 0 0 0 0 0 238 5 239 5 237 6 714 16
42 Jon Inge Vestby Lismarken  5 233 2 238 14 242 3 0 0 0 0 0 0 713 19
43 Kjetil Haugen Etnedal  3 0 0 0 0 0 0 238 9 235 6 237 5 710 20
43 Marthe Køhl Elverum  4 240 8 236 7 234 5 0 0 0 0 0 0 710 20
45 Jonny Myhre Vestre Toten  4 0 0 0 0 0 0 235 5 232 5 241 5 708 15
46 Otto Myrvold Nordre Modum  4 0 0 0 0 0 0 233 5 233 5 236 7 702 17
47 Kjell Kristian Straume Såner  3 238 4 229 4 231 5 0 0 0 0 0 0 698 13
48 Anton Rudland Ringebu og Fåvang  5 241 7 223 6 233 4 0 0 0 0 0 0 697 17
49 Simen Dæhlen Gjøvik og Brusveen  5 0 0 0 0 0 0 234 4 228 6 234 4 696 14
50 Ole Brukstuen Lismarken  4 236 3 231 4 226 4 0 0 0 0 0 0 693 11
51 Sven Thoresen Ringerike  4 235 9 230 5 0 0 0 0 227 9 0 0 692 23
52 Per M. Hegsvold Brumunddal  4 223 2 232 7 237 7 0 0 0 0 0 0 692 16
53 Eli Vestli Nordskogbygda  3 225 4 228 7 238 5 0 0 0 0 0 0 691 16
54 Torstein Wangen Vinstra  3 228 4 236 4 225 4 0 0 0 0 0 0 689 12
55 Jørgen Brukstuen Lismarken  4 234 5 226 3 227 3 0 0 0 0 0 0 687 11
56 Einar Nordengen Tyristrand  4 0 0 0 0 0 0 226 3 220 4 214 1 660 8
57 Bjarne Magnar Sveen Torpa  3 0 0 0 0 0 0 221 4 228 7 209 1 658 12
58 Bjarne Muri Oslo Østre  5 0 0 0 0 0 0 0 0 247 4 243 8 490 12
59 Martin Qværnstrøm Blaker  5 0 0 0 0 0 0 0 0 246 13 241 7 487 20
60 Kjell Ivar Løvbrøtte Søndre Land  5 0 0 0 0 0 0 0 0 245 6 241 9 486 15
61 Bjørner Kolrud Østre Gausdal  5 0 0 0 0 0 0 245 8 240 6 0 0 485 14
62 Edvin Karlsen Askim  3 0 0 0 0 0 0 242 10 240 10 0 0 482 20
63 Christian Køhl Elverum  5 240 6 241 7 0 0 0 0 0 0 0 0 481 13
64 Linn Hege Bakken Ringebu og Fåvang  5 0 0 0 0 0 0 0 0 239 5 239 10 478 15
65 Thomas R. Kristiansen Lunner  5 0 0 0 0 0 0 0 0 242 7 236 3 478 10
66 Marius Malme Fåberg  5 238 7 239 5 0 0 0 0 0 0 0 0 477 12
67 Øyvind Nitteberg Høland/Bjørkelangen  5 0 0 0 0 0 0 0 0 241 5 235 8 476 13
68 Kai Gjølberg Nordre Land  5 0 0 0 0 0 0 235 3 0 0 241 7 476 10
69 Per Asle Nordli Asker  4 235 4 239 7 0 0 0 0 0 0 0 0 474 11
70 Geir Kjølgård Lillehammer  4 0 0 0 0 0 0 238 4 235 8 0 0 473 12
71 Hanne Gussow Thoresen Ringerike  5 237 6 235 8 0 0 0 0 0 0 0 0 472 14
72 Ole Martin Tvetbråten Nittedal  3 0 0 0 0 0 0 0 0 232 4 230 4 462 8
73 Anders Foss Hidemstrædet Blaker  4 236 4 224 2 0 0 0 0 0 0 0 0 460 6
74 Ole Jakob Jemtland Sigdal  4 0 0 0 0 0 0 0 0 225 4 234 9 459 13
75 May Britt Radford Kongsvinger og Omegn  4 0 0 0 0 0 0 223 6 0 0 234 4 457 10
76 Lars Erik Kristiansen Lunner  4 0 0 0 0 0 0 0 0 224 7 231 5 455 12
77 Tore Hoff Tingelstad  4 0 0 0 0 0 0 229 1 224 8 0 0 453 9
78 Maud Elise B. Grønberg Tingelstad  4 0 0 0 0 0 0 0 0 228 2 221 5 449 7
79 Sven Erik Rustad Kråkstad  3 0 0 0 0 0 0 0 0 228 5 217 4 445 9
80 Jens Erik Kleven Sveum Skude  3 0 0 0 0 0 0 216 1 223 6 0 0 439 7
81 Torstein Dynna Tingelstad  3 0 0 0 0 0 0 0 0 224 4 211 1 435 5
82 Syver Kristiansen Lunner  3 0 0 0 0 0 0 0 0 207 2 215 3 422 5
83 Jan Andre Runhovde Rygge  5 0 0 0 0 0 0 241 8 140 3 0 0 381 11
84 Erlend Rustad Kråkstad  4 0 0 0 0 0 0 0 0 136 7 242 6 378 13
85 Marius Mellembakken Sørskogbygda  5 0 0 0 0 250 12 0 0 0 0 0 0 250 12
86 Bjarne Muri Oslo Østre  5 0 0 0 0 0 0 247 13 0 0 0 0 247 13
87 Ola Wester Lillehammer  3 242 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 242 9
88 Rasmus Lillekvelland Nordstrand  5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 242 8 242 8
89 Ida Haugstad Stake Gol og Ødegården  4 0 0 240 12 0 0 0 0 0 0 0 0 240 12
90 Kai Gjølberg Nordre Land  4 0 0 0 0 0 0 0 0 240 9 0 0 240 9
91 Miriam Bjerklund Rygge  5 0 0 0 0 0 0 240 6 0 0 0 0 240 6
92 Rune Solberg Kongsvinger og Omegn  4 0 0 0 0 0 0 238 7 0 0 0 0 238 7
92 Vidar Offigstad Løiten  5 0 0 0 0 238 7 0 0 0 0 0 0 238 7
94 Frank Odden Løiten  4 0 0 0 0 237 5 0 0 0 0 0 0 237 5
95 Lene Jægersborg Åsheim  4 0 0 230 4 0 0 0 0 0 0 0 0 230 4
96 Hans Morten Daniloff Tingelstad  3 0 0 0 0 0 0 0 0 230 3 0 0 230 3
97 Morten Grønnvold Åsheim  4 0 0 229 6 0 0 0 0 0 0 0 0 229 6
98 Anne Mette Kjølgård Lillehammer  3 0 0 227 4 0 0 0 0 0 0 0 0 227 4
99 Anne Storihle Svenskerud Brumunddal  4 0 0 0 0 222 2 0 0 0 0 0 0 222 2
100 Erik Bakke Fiskum  3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 220 6 220 6
101 Erik Bakke Fiskum  3 0 0 0 0 0 0 0 0 212 3 0 0 212 3
102 Even Kjærnåsen Åsheim  3 0 0 211 1 0 0 0 0 0 0 0 0 211 1
103 Vidar Maalen Fåberg  3 206 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 206 2
104 Ida Marie Matheson Nordstrand  5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 191 3 191 3
105 Miriam Bjerklund Rygge  5 0 0 0 0 0 0 0 0 139 1 0 0 139 1