Ringsakertreffen 2019 kl. 3-5
30.06.2019 16:26:09   Lismarken Åsheim Brumunddal Sammenlagt
Nr. Navn Skytterlag Klasse Poeng 1 (*) 1 Poeng 2 (*) 2 Poeng 3 (*) 3 Poeng Tot. (*) Tot.
1 Ole Magnus Bakken Løiten  5 250 18 245 12 247 14 742 44
2 Kim-André Aannestad Lund Jondalen  5 247 10 248 12 247 10 742 32
3 Trond Bergan Jondalen  5 246 12 248 9 246 17 740 38
4 Dag Lien Løiten  5 248 13 245 12 246 9 739 34
5 Peter Sørli Søgne  5 245 10 244 14 249 16 738 40
6 Sindre Nordvik Løiten  5 246 10 246 12 246 9 738 31
7 Bent Ove Bredal Løvåsen Trysil  5 244 10 247 11 245 13 736 34
8 Ole Kristian Bryhn Røyken og Hurum  5 246 9 243 11 245 13 734 33
9 Anne Ingeborg Sogn Øiom Randsfjord  5 245 9 244 7 245 9 734 25
10 Tormod Bjørnødegaard Gjøvik og Brusveen  5 246 8 241 8 245 12 732 28
11 Roger Ottosen Vestre Toten  5 245 8 245 8 242 11 732 27
12 Anita Lundby Løiten  5 245 6 244 7 243 9 732 22
13 Ole Martin Engh Viken (opland)  5 241 5 243 5 244 9 728 19
14 Morten Støen Randsfjord  5 241 7 243 8 243 9 727 24
15 Erland Ødegård Tingelstad  5 243 6 242 10 240 6 725 22
16 Hans Framstad Skaare Tingelstad  5 238 6 246 8 238 11 722 25
17 Jan-Eivind Skjæret Jordet og Tenaasen  5 241 6 240 13 238 8 719 27
18 Håkon Rognstad Byneset  5 240 8 241 7 237 9 718 24
19 Øyvind Bratli Viken (opland)  4 239 9 241 6 238 7 718 22
19 Odd Ivar Pedersen Lang-Ree Elverum  5 240 8 241 7 237 7 718 22
21 Per Johan Brekke Bjordal/Søreide  4 239 8 239 8 239 4 717 20
22 Håvard M. Ellefsen Byneset  4 239 5 242 5 235 9 716 19
23 Jon Inge Vestby Lismarken  5 233 2 238 14 242 3 713 19
24 Arne Erik Christophersen Lismarken  5 235 9 241 9 236 5 712 23
25 June Emilie Åsenden Vinstra  3 240 4 230 6 242 9 712 19
26 Marthe Køhl Elverum  4 240 8 236 7 234 5 710 20
27 John Arild Knapp Vestre Toten  5 243 8 231 3 233 12 707 23
28 Einar Furuset Lismarken  4 237 7 235 9 231 8 703 24
29 Pål Kristian Kværneng Løiten  4 230 6 230 7 240 6 700 19
30 Einar Myki Løiten  4 233 6 237 3 228 6 698 15
31 Kjell Kristian Straume Såner  3 238 4 229 4 231 5 698 13
31 Per Olav Tangen Tingelstad  4 235 5 235 4 228 4 698 13
33 Odd Ivar Sæther Blaker  4 240 6 230 3 228 3 698 12
34 Anton Rudland Ringebu og Fåvang  5 241 7 223 6 233 4 697 17
35 Britt Nesteby Tynset  5 234 4 238 8 224 1 696 13
36 Ole Brukstuen Lismarken  4 236 3 231 4 226 4 693 11
37 Per M. Hegsvold Brumunddal  4 223 2 232 7 237 7 692 16
38 Eli Vestli Nordskogbygda  3 225 4 228 7 238 5 691 16
39 Torstein Wangen Vinstra  3 228 4 236 4 225 4 689 12
40 Lena Amundsen Lismarken  4 233 6 229 4 225 2 687 12
41 Jørgen Brukstuen Lismarken  4 234 5 226 3 227 3 687 11
42 Sondre Strøm Hushagen Nannestad  4 213 5 234 3 233 3 680 11
43 Hilde Jægersborg Åsheim  5 0 0 244 12 238 7 482 19
44 Christian Køhl Elverum  5 240 6 241 7 0 0 481 13
45 Marius Malme Fåberg  5 238 7 239 5 0 0 477 12
46 Per Asle Nordli Asker  4 235 4 239 7 0 0 474 11
47 Hanne Gussow Thoresen Ringerike  5 237 6 235 8 0 0 472 14
48 Sven Thoresen Ringerike  4 235 9 230 5 0 0 465 14
49 Anders Foss Hidemstrædet Blaker  4 236 4 224 2 0 0 460 6
50 Marius Mellembakken Sørskogbygda  5 0 0 0 0 250 12 250 12
51 Ola Wester Lillehammer  3 242 9 0 0 0 0 242 9
52 Ida Haugstad Stake Gol og Ødegården  4 0 0 240 12 0 0 240 12
53 Vidar Offigstad Løiten  5 0 0 0 0 238 7 238 7
54 Frank Odden Løiten  4 0 0 0 0 237 5 237 5
55 Lene Jægersborg Åsheim  4 0 0 230 4 0 0 230 4
56 Morten Grønnvold Åsheim  4 0 0 229 6 0 0 229 6
57 Anne Mette Kjølgård Lillehammer  3 0 0 227 4 0 0 227 4
58 Anne Storihle Svenskerud Brumunddal  4 0 0 0 0 222 2 222 2
59 Even Kjærnåsen Åsheim  3 0 0 211 1 0 0 211 1
60 Vidar Maalen Fåberg  3 206 2 0 0 0 0 206 2